Stran 1 od 4

Klopi in podobne nadloge :]

Objavljeno: 15 Jun 2009, 23:54
Napisal/-a tornado
No, ni ravno konoplja v zdravstvu, ma pa mal veze z zdravjem. :]

Kolk vas kej napadajo klopi in komarji, ko se plazite zunaj? Jst sm skor mal ponosn ker sem letos dobil že faking _30_ klopov. Ne vem kako mi uspe, ampak letos se res na polno limajo name


Gre kdo podirat moj klopovski rekord?

Re: Klopi in podobne nadloge :]

Objavljeno: 16 Jun 2009, 08:16
Napisal/-a BIG
jst sm najdu letos 3 ampak vedno med tem ko so še plezali kje po roki, tko da sm jih nahitr odstranu najboljda si kupš autan pa fajn pošpricaš, če ne deluje pa pošpricaš še bolj, pa bo zihr deloval

Re: Klopi in podobne nadloge :]

Objavljeno: 16 Jun 2009, 08:17
Napisal/-a indorgrower

Re: Klopi in podobne nadloge :]

Objavljeno: 16 Jun 2009, 11:00
Napisal/-a rastaskin
Lani sem v bolnici vidu modela, ki je mel boreliozo, bolezen ki jo dobiš če maš srečo s pikom klopa. In model sploh govort ni mogu, smejal se je hujš ko retardi, naki je bil mravljinčast skoz...totalno bogi. Tko da se splača pregledvat za klopi in špricat, k pol še kadit ne moreš če si tko sfukan.

O boreliozi:
http://www.borelioza.si/borelioza.php
lp!

Re: Klopi in podobne nadloge :]

Objavljeno: 16 Jun 2009, 23:20
Napisal/-a hippie84
cek je mali prasec ..mel pred parimo dnevi enga in fajn srbi..drugače se me pa ne primejo pogosto

Re: Klopi in podobne nadloge :]

Objavljeno: 18 Jun 2009, 10:28
Napisal/-a sopor
baje da te ne marajo, če se našpricaš z biokilom al kakim podobnim zvarkom

Re: Klopi in podobne nadloge :]

Objavljeno: 20 Jun 2009, 11:56
Napisal/-a sethom
jst sm letos najdu sam 2 dozdej,kurc enga sm najdu k mi je verh na tla padu pa sm vidu kko mi po nogi pleze

Re: Klopi in podobne nadloge :]

Objavljeno: 20 Jun 2009, 11:59
Napisal/-a Bruno
Uff name se kar limajo, uni čist mejhni sam jih ponavad spravm dol use predn se prisesajo