Kaj bomo/smo jedli danes

Debate o vsem, peskovnik.
Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Classic » 30 Mar 2005, 13:21

Štrom, fajn ja takle hujšat, fajn... pita z oljem, fajn, ja.
vsi smo

Lana
Prispevkov: 232
Pridružen: 11 Mar 2005, 16:59

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Lana » 30 Mar 2005, 13:28

Quote:

padu Dunajc




Priznaj, Gruver, da smo te včeraj zrajcali z dunajcem, pa pohanjem, a?

Strom
Prispevkov: 1345
Pridružen: 24 Feb 2005, 21:55

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Strom » 30 Mar 2005, 14:06

Babičinim scenam se ne morem odpovedad Classa.To bi bil kriminal.Sicer pa jem enkrat na dan(kvalitetno) namest 3 krat in grejo kilce dol.Valda umes odpadejo piškoti,čokolada in razni hitri prigrizki.Kar se pa tiče bobijev pa smokija, pa dons izjemno zarad fuzbala.

BDW-pita je iz topljenega masla, ne iz olja-sm narobe napisal(topljeno maslo se prepoji z testom-od tot tudi ime maslenica)-redi pa isto

....jebem ti balkansko kuhno,sam kile grejo gor...jebemti
Šta ima




Lana
Prispevkov: 232
Pridružen: 11 Mar 2005, 16:59

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Lana » 30 Mar 2005, 14:16

Quote:

Kar se pa tiče bobijev pa smokija, pa dons izjemno zarad fuzbala.




Se ve, normalno. Pa še kakšni piškotki bojo prav prišli.

Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Classic » 30 Mar 2005, 14:18

Lana, kdo bo zmagal?
vsi smo

Ares
Prispevkov: 632
Pridružen: 26 Jan 2005, 12:56

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Ares » 30 Mar 2005, 14:39

Ahmm.. Klasa, zelo težko vprašanje si postavil za punco..
prej bi dobil od nje odgovor ali je boljša mesna lasagna al pa špageti z milansko omako?..
Hmm.. upam da bo tekma odlična.. predvsem za naše. Tuki se gre za nohte, tako da je težko predvidevat.
No! Upam da imate ves pribor kar rabi za pred TV.. pa čeprav to bila 100kg macola al pa neki za pod zob.

Srečno naši! Pa dober tek želim!

Lana
Prispevkov: 232
Pridružen: 11 Mar 2005, 16:59

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Lana » 30 Mar 2005, 14:42

Quote:

Lana, kdo bo zmagal?




Nisem ti jaz veštica, Classic. Kaj pa vem. Mogoče bo res kaj na mal slabši obrambi Belorusov, kot je rekel Oblak. Mogoče! Če pa si gledal tekmo z Nemci, pa se spomniš Čehovega falitka, nam pa kaže zelo slabo. Ne vem. Zdi se mi, da bo Mavrič malo manjkal. Sej je še poškodovan, ne? Ne vem zakaj, ampak bolj mu zaupam kot temu (ne vem že kako se piše) novemu.

Lana
Prispevkov: 232
Pridružen: 11 Mar 2005, 16:59

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Lana » 30 Mar 2005, 14:43

Ne govori, kar ne veš. To si zapomni, za vedno! Hahaha

Lana
Prispevkov: 232
Pridružen: 11 Mar 2005, 16:59

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Lana » 30 Mar 2005, 14:44

Quote:

mesna lasagna



Ti, a veš, da tega pa res še nisem delala.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 15 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.