High' INKVIZITORKA
"WW ma baje okrog 20%, zakaj za vraga domačica neke xyz "sorte",
ki "baje" ni "skunk" in naj nebi imela boljših efektov - JIH IMA"
Huh... preden se spustiš v takšne primere, moraš prvo razjasnit precej stvari.
Na primer vedet moreš kaj je skunk, white widow... in na vse zadnje se moreš zavedat da je tale znak %(procent) iračunan iz 1x izmerjenih vzorcev, in tako omejen na individualne rastline iz določene generacije... torej ni povprečje celotne populacije...eh nebom raje več o tem kak merijo in sploh ne mislim omenjat kako pomankljivo ti predstavijo rezultate. Mimogrede, vsebnost THC-ja (ki jo digitalno izpiše merilni aparat) je samo določen indikator ene karakteristike in se ne more enačit z kvaliteto celotne Omame. Le-ta je posledica različnih kombinacij kanabinoidiov, res pa je THC primaren.
White widow... dolga štorija
...da omenim samo to kar se mi zdi pomembno:
Originalno je tega hibrida naredil Shantibaba.
White widow = Brazilian Sativa X South Indian
Odličen hibrid med braziljansko Land-raso in selektirano južno indijsko varjanto. Takšne hibridne-postave (hybrid vigor) dveh genetsko zelo različnih sort, resnično daje križance, ki imajo dosti višji potencial kot oba starša skupaj!
Shanti je tega hibrida predstavil na Nizozemskem. Takoj je postal slaven z WW, med drugim je še osvojil Cannabis Cup leta 1995 in prišel v biznis z določenimi kompanijami, ki so hotele to svežo genetiko. Vsaka kompanija je več ali manj stabilizirala to zadevo, zdaj je že praktično stara sorta.
Shantibaba in Howard Marx(en legendarni šmugler) imata zdaj svoj biznis, imenovan Mr Nice seedbank.
Shantibaba je preimenoval njegov White widow v Black Widow!
Skunk... to je še daljše hehe..
-Samo Bistveni podatki;
To zelenje je originalno ustvaril američanec Sam.
Skunk#1 je prvotno bil 3-way-hybrid;
(75% Sativa, 25% Indica) je originalno križanec med 25% Afghani, 25% Mexican Acapulco Gold in 50% Columbian Gold. Inbred že od 1978, torej zdaj je zelo stabilizirana in homogena sorta.
Sam je postal taka legenda da je dobil vzdevek Sam Skunkman. Sam(on osebno) je zdaj že stari ded, ampak je member na OverGrow, tu pa tam kaj napiše. Precej detailov lahko izveš tam na OG

"Sledi nekako logičen sklep - vse sorte imajo nekje enak % THC-ja,
le od vzgoje je odvisno, ali dosežeš nek potencialen maksimum
ali ne, ki pa nikakor ni 20%"
komentar o tvoji logiki...raje ne
Mogoče je še samo to vredno omenit, da je "domačica" očitno večpomenka. Ta beseda sploh ni definirana in se uporablja v družbenih krogih, kjer je komunikacjija prizadeta zaradi neinteresa po specifičnem izražanju.