Oblike filtrov

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
watch_me
Prispevkov: 52
Pridružen: 04 Okt 2006, 18:00

Oblike filtrov

OdgovorNapisal/-a watch_me » 17 Okt 2006, 14:48

kok se nardi tko najbolši filtr mislim kok se prepogiba če ga sam delaš neki so se u sql menl u nevem čem da ga prepogibaš pa okol zviješ uglavnem nevem ni mi jasn mi lohk kdo to na grobo razloži?


P.S. jst drgač znam filter narest sam tko za info me tole odzgori zanima

lp

InViSiBLe
Prispevkov: 1221
Pridružen: 26 Jan 2006, 11:12

Re: ni ni rizle

OdgovorNapisal/-a InViSiBLe » 17 Okt 2006, 15:05

nardiš malo harmonike /\/\/\_________ potem pa tisti košček ki si pustiš ravnega okoli zaviješ

meni je najboljši navaden, samo mora biti taprav papir.

watch_me
Prispevkov: 52
Pridružen: 04 Okt 2006, 18:00

Re: ni ni rizle

OdgovorNapisal/-a watch_me » 17 Okt 2006, 15:12

Quote:

nardiš malo harmonike /\/\/\_________ potem pa tisti košček ki si pustiš ravnega okoli zaviješ

meni je najboljši navaden, samo mora biti taprav papir.




ja jst tko nardim

lp

watch_me
Prispevkov: 52
Pridružen: 04 Okt 2006, 18:00

Re: ni ni rizle

OdgovorNapisal/-a watch_me » 17 Okt 2006, 15:33

Quote:

js pa že cel lajf S furam





S?

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: ni ni rizle

OdgovorNapisal/-a Baki » 17 Okt 2006, 16:51

Enako stiki
nardiš lepo ____/\ ...nato pa zolaš tale levi del nauzgor in okol kokr pač gre... razn če vidm da bo bajs padu pol nardim na W oz M ....: _____/\/\

pa predn ga greš rolat ga lahko ko je še neoblikovan podrgnš on kkšn fajrcajg al pa škarice al pa karkol zato da se že sam po seb rola.. hmm mal težko opišm... ni pa tut nujn tko da ni važn... uporabm punavad kkšne flajerje al pa vizitke al pa tut od rizl al pa čikow na škatlci... priporočam vm da si ene škarice dubite... velik laži kokr pa da tm neki kurš in biršš dol pepel... jz sm škarice na srečo z lahkoto dubu.. vi pa nevem..
no.. zdej k je vrjetn use jasn :P
Ami lahko nekdo.. lepo prosim... za moje zadovoljstvo in zanimanje.. pove...


?...Kako Velik je Chillum...?

Pa Lp
Avešunokao.

Baphomet
Prispevkov: 1275
Pridružen: 27 Feb 2006, 22:56

Re: ni ni rizle

OdgovorNapisal/-a Baphomet » 17 Okt 2006, 18:01

Odvisno tam nekje 13-17cm,maš pa tudi velike 20 cm-ske.Ponavadi so narejeni iz keramike,gline,lesa...
Jaz mam enga doma narejenega (domače izdelave) iz gline,ki je dolg 20 cm in imam za njega narejene tri nastavke(služijo kot filter pri špinelu),majnšega,srednjega in velikega.
Če sem sam dam noter velikega,da gre v njega manj robe drugač pa obratno.
no pa lp

<baphomet>
the walley of sylvania

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: ni ni rizle

OdgovorNapisal/-a Baki » 17 Okt 2006, 18:27

Hvala Baphie
lp
Avešunokao.

gengsta
Prispevkov: 176
Pridružen: 05 Mar 2006, 19:38

Re: ni ni rizle

OdgovorNapisal/-a gengsta » 17 Okt 2006, 20:09

navadn zavit rulz sam znt je treba

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: ni ni rizle

OdgovorNapisal/-a mike » 18 Okt 2006, 19:39

sticky fura S, mike pa M
gengsta naj proba G.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.