Heroin

Debate o vsem, peskovnik.
BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Heroin

OdgovorNapisal/-a BIG » 17 Dec 2008, 14:03

Quote:

DEMIGODZ said:
PS. BIG aja ono si mel prav ceno, sem se pozanimo tak da je 40 eur/g horsa





no sej 40€ pa tud ni nek dnar, grem kupt pa sprobat, vam sporočim kaki so kej občutki, kaj mi priporočate da kr takoj v žilo, al da probam prej na folijo ?
Enjoy what is natural

Uporabniški avatar
ekolog
Site Admin
Prispevkov: 1630
Pridružen: 08 Mar 2005, 02:02
Kontakt:

Re: Heroin

OdgovorNapisal/-a ekolog » 17 Dec 2008, 14:12

Če že želiš poskusiti, potem je še najbolje, če posnifaš. 50 do 100 mg bi moralo biti več kot dovolj za prvo uporabo.
LP, ekolog

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Heroin

OdgovorNapisal/-a BIG » 17 Dec 2008, 14:14

hahaha ma kaj ti je, hecal sem se hehehehe sej ne da me ne zanima kako je ampak tolk pa spet nism firbčen
Enjoy what is natural

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: Heroin

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 17 Dec 2008, 15:11

hahahahah ðanks.
js sm si zmeri predstaulu da je filing tak kot da bi pojedu ful pomirjeval pa zvleku kakšno črtico ketamina
nevem, i guess i'll NEVER know.
If you want peace, prepare for war !

dzezvick
Prispevkov: 480
Pridružen: 11 Nov 2008, 08:03

Re: Heroin

OdgovorNapisal/-a dzezvick » 17 Dec 2008, 16:27

Pomnožte najboljši orgazem x100, pa še ne boste dobil tazga filinga. Če bi vam nekdo postavu pred nos najbolšo babo na svetu k bi lahko delou z njo kar bi hotu, al pa 1g hore, bi brez premisleka izbral horo (če bi seveda vedl kaki so filingi).
K enkat k to probaš, ti normaln, realn lajf brez hore, postane totalno bedn in nezanimiv. In boš še zmeri pol probu če boš meu prilko.
Aja pa ne se ga horat, k najbolši filingi po par mesečni uporabi kmal zginejo, in moraš pol dobit dozo sam zato da si normaln. Tko da hora sucks!
Arabska molža je zakon!

skorc
Site Admin
Prispevkov: 1360
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:08
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Heroin

OdgovorNapisal/-a skorc » 18 Dec 2008, 11:06

dzezvick , se strinjam s tvojim besedim..prvi del...Po izkusnjah uporabnikov s katerim sem se pogovrajal, so mi vsi opisali tocno ta obcutek...:Pomnožte najboljši orgazem x100, pa še ne boste dobil tazga filinga::

Vendar pozor, ta orgazem lahko dozivljate nekaj casa in tudi odvisnost se ne bo razvila s to uporabo in tu tici zajec! Namrec prav v tej tocki postane uporabnik nepreviden in lahko pade v zasvojenost, ki pa ga na koncu pripelje na:
- metadon
- dnevni odmerek horsa..obvezna dnevna doza!
- ali pa abscinenca.....

Seveda je tu spet odvisno od posameznika, kaj bo naredil, saj so tudi pri horsu obcasni uporabniki...

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: Heroin

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 18 Dec 2008, 11:13

to ni res ..sploh ni ql!vpraš vsacga k špona,edino ko si že 'hooked' ,pol pa ja!misliš da si se dotaknu nebes ker ti skine krizo
hors ti ubija čute,če ti je feeling bit 'mrtu'..be my guest
ko ti hora zapasa si že not..čeprav se še ne zavedaš

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: Heroin

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 18 Dec 2008, 11:15

Quote:

kaj mi priporočate da kr takoj v žilo, al da probam prej na folijo ?



kr v žilo

InViSiBLe
Prispevkov: 1221
Pridružen: 26 Jan 2006, 11:12

Re: Heroin

OdgovorNapisal/-a InViSiBLe » 18 Dec 2008, 11:20

to je za pusije. triple rush je bolši. Eno zvlečeš, potem malo na foliji spališ in na koncu še v žilo.

Zadnjič se vozim po rodnem kraju in en junk's hodi po sredini cest in kinka. KO sm z avtom prišel do njega in je pod seboj zagledal havbo je tako zblojeno pogledal in na izi odskočil tipa so že odpisali in ga dohtarji zalagajo s tabletami, da ne dela pizdarij.

skorc
Site Admin
Prispevkov: 1360
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:08
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Heroin

OdgovorNapisal/-a skorc » 18 Dec 2008, 11:33

masterblaster: se strinjam, vendar ne posplošujmo..zaradi enkratnega konzumiranja se ne postanes odvisen!

Res pa je, da je vse to povezano z okolico, stanjem posameznika, druzino, solo,.....Veliko je faktorjev, ki vplivajo na dozivljanje uživanja heroina..

In tisti, ki so not, res...zelijo priti ven, ampak tu je seveda problem kako se tretira uporabnika. Ce gre na Metadon, pol bo skos na metadonu, ker nima tistih 6 mesecev zdravljenja, pol pa ga skinejo z Metadona..vendar pri nam je tako, da je bolje uporabniku devati Meatdon in to skos, kot pa da se naprej uziva Heroin, ceprav bi bilo bolje, ce bi uporabniku devali cisti heroin (pod nadzorom, vzor Svica) in ne Metadon....manj skode.

Vendar vsak uporabnik se zaveda dejanja, s katerim se unicuje!

No in v tej tocki zdravljenja pride zraven:
- druzina
- okolica
- prijatelji

Ce tu uporabnik ne dobi podpore, pol je vecnoma izgubljen...skoda.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 7 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron