Ibogain !!!

Debate o vsem, peskovnik.
dzezvick
Prispevkov: 480
Pridružen: 11 Nov 2008, 08:03

Ibogain !!!

OdgovorNapisal/-a dzezvick » 12 Jan 2009, 08:43

Ma kdo kake izkušnje s tem? Če ma, naj pove kake so pa kje se zadeva dobi?
Arabska molža je zakon!

ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: Ibogain !!!

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 12 Jan 2009, 12:01

ti na drogartu vse pise, pa to ni stvar za zadevat se....

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: Ibogain !!!

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 12 Jan 2009, 15:31

If you want peace, prepare for war !

dzezvick
Prispevkov: 480
Pridružen: 11 Nov 2008, 08:03

Re: Ibogain !!!

OdgovorNapisal/-a dzezvick » 12 Jan 2009, 20:08

Vem da zadeva ni neki za zadevat se ga, sam baje je dobra za psiho, ker te popelje globoko v tvojo podzavest, ti jo razstavi na koščke in spet sestavi nazaj v boljši obliki...nekako tako sem jaz to slišal. V bistvu potuješ nazaj skozi čas..tudi par tisoč let nazaj skozi zgodovino. In ko se zbudiš si prerojen, očiščen, ...
In me zanima kje bi ga dobil oz. če ma kdo kake izkušnje z njem. Na netu sm zasledil da te en duhovnik v izoli popelje skozi ta ibogain, to seanso...
Arabska molža je zakon!

kurto
Prispevkov: 374
Pridružen: 13 Avg 2006, 12:12

Re: Ibogain !!!

OdgovorNapisal/-a kurto » 12 Jan 2009, 20:22

ibogain se več al majn uporablja za odvajanja od heroina.ni mi pa preveč jasno kako se lahko rešiš heroina z halucigenim preparatom.
ni je njive, ni ga hriba, da ga trava ne pokriva!

dzezvick
Prispevkov: 480
Pridružen: 11 Nov 2008, 08:03

Re: Ibogain !!!

OdgovorNapisal/-a dzezvick » 12 Jan 2009, 20:43

Rešiš se horsa zato, ker si mislim da dva dni zadet, v svojem svetu, in ne čutiš potrebe po heroinu oz. se ne spomniš da bi ga moral vzeti. In uno prvo krizo prebrodiš tako. Ampak je isti kurac npr. da bi človeka rešil od heroina: spravil bi ga v umetno komo za ene 2 tedna, pa bi se rešil krize, al pa bi uspaval človeka za 5 dni recimo.
Arabska molža je zakon!

expres
Prispevkov: 33
Pridružen: 06 Dec 2008, 02:32

Re: Ibogain !!!

OdgovorNapisal/-a expres » 13 Jan 2009, 01:11

haha...tistega "duhovnika" z izole poznam...no..ne osebno ampak vem kdo je. In preden je postal almighty guru odvajanja drog je bil tudi on po svoje pacient, varianta "polne roke posla" in nic z njega....samo se je znasel in zdaj dobro kasira

VoLKc69
Prispevkov: 63
Pridružen: 10 Jan 2009, 16:59

Re: Ibogain !!!

OdgovorNapisal/-a VoLKc69 » 13 Jan 2009, 07:45

hmmm ...da bi mene hotu nategnt boš preduhovljen itd bi ga pomoje nekam poslou...kakšnih 3000 let nazaj to je spet krneki kokr te šamani pa te pizdarije pa horoskop itd.

Tkole ti bom povedu...vsak je svoje sreče kovač

če se bo kdo hotu odvadt se bo že odvadu ampak ne s temu čira čara...

lp...volkc

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Ibogain !!!

OdgovorNapisal/-a BIG » 13 Jan 2009, 12:25

ja najlažje je govort enmu 15 letniku, k misl da je najpametnejši na svetu
Enjoy what is natural

kurto
Prispevkov: 374
Pridružen: 13 Avg 2006, 12:12

Re: Ibogain !!!

OdgovorNapisal/-a kurto » 15 Jan 2009, 16:01

ma ne bi jst preveč prakticirou z ibogainom...pomoje ti lahk pousti gigantske posledice v duši in možganih...predstavljaj si,da te na paranojo zadene in si dva dni prestrašen+zadet kot 42. v normandiji.
ni je njive, ni ga hriba, da ga trava ne pokriva!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 11 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.