OUTDOOR 2009

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
maclovin
Prispevkov: 141
Pridružen: 08 Apr 2009, 16:27

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a maclovin » 09 Apr 2009, 15:46

predvidevam, da sprašuješ za lsdjke
te moram razočarat, sem vzel zadnjih 5 semenk.
kupljeno bilo v cannajoyu.
Pa veselo brisanje mojih objav : ))

lep pozdrav

skorc
Site Admin
Prispevkov: 1360
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:08
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a skorc » 09 Apr 2009, 16:40

Jst pa predlagam Snow Rderja, ki docveti do konca avgusta...
Ni tako mali kot low ryder, vendar je vecji in bolj donosni..

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 09 Apr 2009, 17:07

Mas ga pr semenih na konoplja.org
If you want peace, prepare for war !

boo1
Prispevkov: 581
Pridružen: 27 Jul 2006, 20:56

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a boo1 » 09 Apr 2009, 17:34

jaz bom letos med drugimi lowriderja počekiral je ze kdo kadil to.. kako seka? se lahko primerja s katero 'normalno' cvetočo sorto? namreč imam ogromno semen

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 09 Apr 2009, 18:19




Ziki, ali pa narediš takole. Vzameš Lowryder #2 računaš, da je 50%/50% ratio Female/Male. Pustiš najmočnejšega samca in znjim oplodiš 5 žensk in imaš že zelo stabilen F2(vsaj koliko poročajo na forumu neakteri uporabniki za LR#2). In če računaš naprej na vsako rožo 50 semen je to 250 semen in spet ratio 50%/50% je to pol že okoli 125 ženskih rastlin.




Kot je prej en rekel neboš dobo 10g na lowiča Kje pa misliš met 250 bilk ?In kako bi vse čerikal spol?Mislim da bi se moral predolgo zadržati na placu da bi preveril spol 250 rastlinam
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 09 Apr 2009, 18:43

Zakaj bi meu lowriderja outdoor?? Totalna potraba, ker lowriderji so za not zarad višine, za zun se mi pa zdi najbol brezveze.

boo1
Prispevkov: 581
Pridružen: 27 Jul 2006, 20:56

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a boo1 » 09 Apr 2009, 18:44

@moj post, ok vbistvo me ne zanima.. nočem da me lowrd demotivira :P

@ZIKI, med lowičon in lowičom#2 je razlika v yieldu

bah je vroče zunaj. malo preveč za ta čas

boo1
Prispevkov: 581
Pridružen: 27 Jul 2006, 20:56

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a boo1 » 09 Apr 2009, 18:47

FlyBoy a meni ti to? vbistvo ne bo zunaj vendar v steklenem rastlinjaku


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron