OUTDOOR 2009

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
LojzeVrtnar
Prispevkov: 591
Pridružen: 02 Okt 2005, 13:27

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a LojzeVrtnar » 18 Apr 2009, 21:32

velika večina je že to probala, ni pene. lohk edin daš uno plastiko stran, sam sploh ni nujno. raste lih tko dobr.

lp, lv
Nisem na tvoji strani. Sem na strani argumenta.

Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Bruno » 18 Apr 2009, 21:57

Aha hvala za odgovor...sicer ne vem kakšno plastiko,vrjetno misliš kakšne drugačne lončke, k js nimam nobene plastike ...
Drgač me pa zanima kok od vas ma rože že zunaj, v katerem štuku so, oz. kdaj jih nameravate vn dat pa kako velike?
Js mam zdj u 4.štuku, mam pa 8 rož na okenski polici 2 sta šle po gobe zarad moje napake, vn jih pa mislm dat nekje od 15. do 30. maja.
Lp!
So fucking what?!

Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Bruno » 18 Apr 2009, 22:02

Aja še neki me zanima, zdj naprimer k so rože še doma zalivam nekak 2x na teden...kaj pa potem ko bodo v naravi in če ni dežja-to pomeni da je treba 2x tedensko na plac
Kokiko je pa po vaše treba kaj na plac hodit iz vaših izkušenj, da se roža npr. ne posuši?
So fucking what?!

maclovin
Prispevkov: 141
Pridružen: 08 Apr 2009, 16:27

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a maclovin » 18 Apr 2009, 22:58

jaz imam že zunaj posajenih 10 bilk 5x lsd in 5x big bang.
dve semenki sem pustil predolgo v vati kjer so semena kalila zato sem jih že odpisal.
ko sem jih posadil v gozd so si zelo opomogle.
zunaj jih imam pribl. 1 teden in kot zgleda, jih ne motijo nizke temperature ponoči.
kontroliram jih 2x na teden
Pa veselo brisanje mojih objav : ))

lep pozdrav

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a weedster » 18 Apr 2009, 23:03

lepo maclovin upam da boš kej meu iz tega . tui jaz jih že mam zunaj samo pri meni je to bol guerilla style tak da jih še nisem sploh šou gledat od te ko sem jih ven presado.
<3 Mary Jane !

filipich
Prispevkov: 129
Pridružen: 09 Mar 2008, 12:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a filipich » 18 Apr 2009, 23:38

hm mene nekej zanima.. moje rastlince doma so kar požrešne, saj moram zalivati skoraj vsak dan.. se hitro uvenijo.. a mislete da bo isto ko bom dal ven? al bo pol posledično ko bo več zemlje, da ne bo tolk pila? hvala

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 19 Apr 2009, 08:36

Kake maš temperature v boxu? Pa malo več zalij pa bo

filipich
Prispevkov: 129
Pridružen: 09 Mar 2008, 12:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a filipich » 19 Apr 2009, 10:03

nimam v boxu, v sobi prosto po prešernu sej zdej ni problem zalivat.. sam mene zanima kako bo ko bo v naravi.. da ne bom vsak dan moral zalivat zadevo

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 19 Apr 2009, 11:34

aja...v gozdu bo malo manjši problem, ker bo na voljo več zemle iz kere bo lahko bilka potegnala vodo.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.