OUTDOOR ...:::2010:::...

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
rastafella
Prispevkov: 678
Pridružen: 05 Jan 2008, 12:40

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a rastafella » 05 Jun 2010, 14:16

Odlicno fantje..le tko naprej...lojzek ocitno res nisi "napreden" ce u glavnem meniju pod vsako temo pise kdo je moderator tega ne vidis... bo ze..Lp
Leaves of seven you r n Heaven!!!

poro
Prispevkov: 235
Pridružen: 05 Apr 2010, 17:52

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a poro » 05 Jun 2010, 14:28

kaj je bolše za lowryderje da jih presadim v večji lonec ali dam v skopane luknje?

zigi
Prispevkov: 34
Pridružen: 20 Maj 2010, 17:26

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a zigi » 05 Jun 2010, 14:35

pomoje letos nebo tolko žetve kot lani

poro
Prispevkov: 235
Pridružen: 05 Apr 2010, 17:52

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a poro » 05 Jun 2010, 14:38

Pa ja nimaš že tko vlkih in da cvetijo :/

rastafella
Prispevkov: 678
Pridružen: 05 Jan 2008, 12:40

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a rastafella » 05 Jun 2010, 14:41

Hm to je zdej tko isto uprasanje se podaja z nekimi pure sativami ali jih dati v velike lonce ali ne ...zdej nakak tkole je ...primer ene sative ,ce ne zelis 3metrasice oziroma nekak omejit visino bos kamot sfuru z enim malim teglcom ,se vedno bo zrastla ,da bo teglc smesn videt ampak ,si ji omejil razpredanje koreninskega sistema posledicno upliva an celotno rastlino...vecje obratno..kar se lowicov tice se en minus autoflo tk da js osebno mislim da 6,5l vaza naredi svoje zdej kar bo vec tud nau nic narobe ..nesme bit obcutno vec ker rastlina niti nau iskoristla potenciala vaze al zemlje ...ker sklepam ,da bojo outdoor se mi vsekakor zdi boljs lukna kot vaza...lahko pa mal eksperimentiras pa das eno u vazo ostale u luknje pa bos vidu....vsekakor bi morali bit bolsi rezultati u luknjah ampak spet autoflo uprasanje ce nau prevelikega luksusa za korenine pa ostalo mal zanemarjeno ceprav posledicno spet bi moralo biti vse ok in lepo..nekak bi naj veljalo pravilo ,da autoflo nerabi neke gmote zemlje se posebi ce si mojster starta in gnojil..pol lahk mad piksno pa bos ravn tk naredu ko u lukni...anyway sam nevem kam bi jih dal verjetno u lukno ne glede na napisano...hehehe..Lp
Leaves of seven you r n Heaven!!!

zigi
Prispevkov: 34
Pridružen: 20 Maj 2010, 17:26

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a zigi » 05 Jun 2010, 14:50

LOL ne to je lansko
zihr ja da bi ble že take popowdan bom fotkal letovšnje in jih bom dal gor lp

poro
Prispevkov: 235
Pridružen: 05 Apr 2010, 17:52

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a poro » 05 Jun 2010, 15:04

rastafella
hvala bom probal.

bolše v globino in ni treba nevem kako široko ane?

zorank11
Prispevkov: 41
Pridružen: 18 Jan 2010, 15:36

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a zorank11 » 05 Jun 2010, 15:08

Evo pa da še jz pokažem svoj prvi grov v življenjo
Je pa res da so bilke skos na soncu, nimajo niti malo senco, sonce pripeka čez cev daaaan






rastafella
Prispevkov: 678
Pridružen: 05 Jan 2008, 12:40

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a rastafella » 05 Jun 2010, 15:25

poro...naum razlagu ,vikend ,prtisnjen grem off..ti pa dam tlele link od MASTER GROWERJA..soma..sem ga osebno ze na cupu poslusu ..unglaublich..taboljs ..sm tja ..tisti ,ki ne hodte 21 nov na cup ..nevem ka bi reku...boljs ko olimpiske igre pa se vsak let je..hehehe..anyway...mas celo predavanje se kaj vec bos zvedu koker globina pa sirina ..vidu pa bos kok je sirina pomembna ...bla bla...8 delov vidim ,da ti je dolgcas uzivaj..Lp
http://www.youtube.com/watch?v=1zq18kJN-Wg&feature=related
Leaves of seven you r n Heaven!!!

Athlete
Prispevkov: 134
Pridružen: 01 Maj 2010, 20:23

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a Athlete » 05 Jun 2010, 17:16

Evo Moji 2 Himalayi Gold:
1.



2.


velike prva 30cm( FIMana) ter 35cm druga.
Upam da je smole za letos konec ter bodo rasle brez prekinitev..

Lp.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 10 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.