Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 13 Avg 2010, 10:42

Baumax, obi, interspar...

lojzek
Prispevkov: 301
Pridružen: 24 Okt 2007, 15:12

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a lojzek » 13 Avg 2010, 13:40

uf tole je pa predrago. ampak poštuca listke pa enkratno. takle ki ga vrtiš sam je hud, ampak za 450€ hud pa spet ne.

http://www.youtube.com/watch?v=aA18fWbxqSo


10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 13 Avg 2010, 13:43

ups jaz sem prebral timer

gozdar
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2010, 20:45

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a gozdar » 13 Avg 2010, 13:55

Kak 450€, če je pri nas za 350 € ?
Pogoste težave:
http://marlek.com/problem/N - Dušik
http://marlek.com/problem/Mg - Magnezij

volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a volkds » 13 Avg 2010, 14:33

eh boljš je trimpro

oziroma trimbox za tiste ki nimajo preveč materiala za obdelat

To načeloma lahko doma nrdiš, samo enga morš met, k na laser reže...

gozdar
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2010, 20:45

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a gozdar » 13 Avg 2010, 16:15

O temle da bi si sam naredil trimbox sem tudi jaz že sanjal... Ker bi si naročil samo mrežo pa nož njihov, ostalo bi si pa sam sestavil, samo cenovno pride ven isto oz. dražje kot pa je tumble trimmer, pa še dela ni.

bosces
Prispevkov: 558
Pridružen: 23 Nov 2004, 17:43

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a bosces » 13 Avg 2010, 16:55

evo poglej si te indijance

http://www.youtube.com/watch?v=ouojXIZUGRE

enostavno in učinkovito propeler imajo slab reže samo na majhni površini....

verhc
Prispevkov: 356
Pridružen: 28 Feb 2010, 21:40

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a verhc » 13 Avg 2010, 20:26

a ma kdo kak predlog kako bi jz keramičo grlo od žarnce prdtiu na kšno leseno pločšo al pa neki d bi mi žarnca vodoravno stala??
Ik rook hennep

flo
Prispevkov: 199
Pridružen: 24 Apr 2010, 19:09

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a flo » 14 Avg 2010, 09:55

jaz imam v grow boxu temperaturo okoli 30-31st.celzija! je to Ql al bi mogla bit pod 30?
merim jo pa nekje pod vrhom boxa zato je verjetno pod žarnico temperatura še večja.
Mater je fajn, ku je lušten!!

smeh
Prispevkov: 208
Pridružen: 02 Feb 2009, 19:56

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a smeh » 14 Avg 2010, 14:23

do 34°C nej bi še šlo.
kar seješ, to žanješ!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron