vaš INDOOR

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
andro007
Prispevkov: 5
Pridružen: 26 Avg 2010, 06:30

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a andro007 » 27 Avg 2010, 02:08

na oknu žal ne morem met ker bi za 5min bli krimiči na vratih..verjetno bom mel kr v omari ali pa kr v sobi.Razmišljal sem o 70w žarnici(je bolj poceni)ali pa o kakem reflektorju,ventilator že imam(sobnega)..mislim da bi moglo ratat,sklepam pa po tem da ko sem pred leti(ko je bla popularna domačica)metal semena čez okno mi je v bližini okna zrastla 30cm bilka,zemlja ni glih neke kvalitete ampak je kr fajn zrastla v kratkem času,tak da mislim da bi noter bilo to lažje ob primernem zalivanju,gnojenju in prezračevanju.Mislim da bom za prvič probal kr to varijanto....7dni(mogoče14dni)vegetacije potem pa kar na 12/12 cvetenja...upam da bo ratalo

Some1
Prispevkov: 749
Pridružen: 03 Feb 2009, 19:52

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a Some1 » 27 Avg 2010, 02:23

Quote:

na oknu žal ne morem met ker bi za 5min bli krimiči na vratih..verjetno bom mel kr v omari ali pa kr v sobi.Razmišljal sem o 70w žarnici(je bolj poceni)ali pa o kakem reflektorju,ventilator že imam(sobnega)..mislim da bi moglo ratat,sklepam pa po tem da ko sem pred leti(ko je bla popularna domačica)metal semena čez okno mi je v bližini okna zrastla 30cm bilka,zemlja ni glih neke kvalitete ampak je kr fajn zrastla v kratkem času,tak da mislim da bi noter bilo to lažje ob primernem zalivanju,gnojenju in prezračevanju.Mislim da bom za prvič probal kr to varijanto....7dni(mogoče14dni)vegetacije potem pa kar na 12/12 cvetenja...upam da bo ratalo




Vedi, da je tukaj bistvena luč in ne toliko ostale stvari.. Seveda ti brez ostalega rastlina nebo rastla, vendar pridelek je še vedno večino pogojen na luč. 7 dni vegetacije ni nič V tem času ti bodo pomoje ravno v 2i ali 3ji štuk prišle Pa če neboš šel na fem. semena bo še kakšen dec vmes in boš lahko hitro razočaran.. Raje zastavi zadevo malo bolj resno in bo tudi pridelek temu primeren.

Lp

jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a jazo » 27 Avg 2010, 09:31

Lasko lepa kolekcija . Zanimive sorte. PM.

lp
It`s not a drug, it`s a lifestyle.

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a lasulja » 27 Avg 2010, 10:27

Lisjak tiste palcke dobis v merkurju a samo tistega na sredini vidis je ene 1000 semenk na slikah ahahahhahaha
Rasta razen dcptk je vse startano 12/12
Pazipes creolko sm si naredu ahahahha indian haze bo rabu pa ene 14-16 tednov verhc pa ta je edina pure sativa
police in helicopter search for marihuana ...

wstblue
Prispevkov: 660
Pridružen: 22 Jan 2010, 20:17

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a wstblue » 27 Avg 2010, 15:02

super, nic vec rezanja marmeladnih loncev...

kopriwa
Prispevkov: 721
Pridružen: 31 Jul 2010, 10:05

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a kopriwa » 28 Avg 2010, 12:55

Da vam pokažem moj prvi indoor...........
[/u[url=http://www.shrani.si/?1z/KC/VzczQiH/nokia-n-series299.jpg]rl]

Silas
Prispevkov: 124
Pridružen: 05 Jun 2010, 01:19

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a Silas » 28 Avg 2010, 20:32

nevem če maš ti lih kul tale higrometer postavljen na zemlji pa glede mokre brisače če jo predolgo uporabljaš zna kaka pizdarija se zaredit notri (plesen,bakterije,...) če te že matra vlaga potem dej raje posodo z vodo pa menjaš vodo vsake tolko in splahneš posodo... sicer pa tiste par procentov ki ti jih to navrže je itak brezveze met imo

lp

jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a jazo » 29 Avg 2010, 19:34

Se strinajm s Silasom. Higrometer stran od zemlje. Namest brisače lahko tudi stene box našpricaš, sam se probal, pa je kr uredu. Drgač pa tko kot je rkeu pred mano, kozarc vode not pa bo. Sicer pa res, 2% gor dol.

lepe zgledajo, manjka jim nič ne.

lp
It`s not a drug, it`s a lifestyle.

flo
Prispevkov: 199
Pridružen: 24 Apr 2010, 19:09

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a flo » 29 Avg 2010, 21:49

evo še moje rožce po treh tednih v boxu





srednje so pa en dan u boxu in so neznanega porekla tko da upamo na 13 bab od 14
Mater je fajn, ku je lušten!!

jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a jazo » 30 Avg 2010, 13:04

vso srečo ti želim z babami . lepo zgleda.

lp
It`s not a drug, it`s a lifestyle.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.