Quote:
Da malo stanjšam denarnico ki jo misliš pustit v trgovini:
Potrebuješ:
1x elektronska dušilka do 600w
1x 400w okovje z žarnico, ena za rast MH in ena za cvetenje HPS
Dva pc ventilatorja (en piha spodaj boksa v višini rož, drugi zgoraj odpiha topel zrak.
Potrebuješ še kvalitetno zemljo, kvalitetna genetika semen ter BIO gnojilo za cvetenje. Za rast ga ne boš potreboval oz. na začetku sajenja, ker bo imela že dobra zemlja vse za start.
In z malo iznajdlivosti te bo koštalo max 200e investicija, če boš box naredil sam, kar je zelo enostavno.
Izplen bo bil pa nekje gram na wat maximum, pa nima veze kok bilk boš mel, ker količina bilk oz končnega produkta je premo sorazmerna z močjo žarnice ter velikostjo, kjer boš gojil.
Kot sem že rekel, tole razsvetljavo že imam doma:
1x Reflektor Adjust a wing + super spreader
1x Digital Lumatek 400 W Dimmable
1x Sylvania hps agro grolux 400W
...vse to v homeboxu, grow lab 1,45x1,45x2m.
Sedaj mi lepo prosim še povej koliko rož naj potem posadim. Neka realna količina, da ne bom zdaj dal ne vem koliko rož, kasneje bom pa ugotovil, da bi dobim enak pridelek z manj porabljenih semen.
Se pravi koliko naj jih dam v zemljo, za najboljši izkoristek na podlagi opreme, napisane zgoraj. Kot že rečeno, imam WW od royal queen seeds.
HVALA!



